Μηχανικός για υπηρεσίες HSE Manager/HSE Supervisor

Τοποθεσία Εργασίας: Ολλανδία

Τελευταία Ημ. Υποβολής:

Απαιτούμενα Προσόντα

    • Δίπλωμα/Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού ή Μηχανολόγου Μηχανικού ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού ή Μηχανικού Παραγωγής και Διοίκησης

    • 5 έτη εμπειρία στον τομέα Υγείας και Ασφάλειας

    • Εμπειρία σε μεταλλικές κατασκευές και διυλιστηριακό περιβάλλον

    • Ικανότητα εντοπισμού κινδύνων

    • Προσοχή στη λεπτομέρεια

    • Καλή γνώση αγγλικών (γραπτά και προφορικά)

    • Γνώση Η/Υ

    • Δελτίο Παροχής Υπηρεσιών

    • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Περιγραφή Εργασίας

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ – Επιστήμες

Πόλη Ολλανδία

Απασχόληση Πλήρης απασχόληση

Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Η ΕΞΥΠΠ TZOVARAS HSQE ENGINEERING αναζητά εξωτερική συνεργασία με Μηχανικό (ελεύθερο επαγγελματία) για υπηρεσίες HSE Manager/HSE Supervisor σε έργο πελάτη της στην Ολλανδία.

Περιγραφή Θέσης

  • Έλεγχος των χώρων εργασίας για θέματα ασφάλειας και υγείας των εργαζομένων και πρόληψη εργατικών ατυχημάτων.
  • Εντοπισμός των επαγγελματικών κινδύνων στο χώρο εργασίας και καταγραφή τους.
  • Επίβλεψη της ορθής χρήσης ΜΑΠ και της επάρκειας απαραίτητου εξοπλισμού καθώς και έλεγχος των τηρούμενων αρχείων και αδειών
  • Καθημερινή αποστολή εκθέσεων (report) για θέματα ασφάλειας και υγείας.
  • Εφαρμογή των υφιστάμενων διαδικασιών και οδηγιών ασφάλειας και υγείας.
  • Επίβλεψη της συμμόρφωσης με την υφιστάμενη νομοθεσία ασφάλειας και υγείας
  • Καθιέρωση κουλτούρας ασφάλειας και υγείας στον χώρο.
  • Συμμετοχή στην κατάρτιση και εφαρμογή των προγραμμάτων εκπαίδευσης των εργαζομένων σε θέματα ασφάλειας και υγείας.
  • Εποπτεία της εκτέλεσης ασκήσεων πυρασφάλειας και συναγερμού για τη διαπίστωση ετοιμότητας.

Ωράριο Εργασίας:

  • 48 ώρες/εβδομάδα (Δευτέρα-Σάββατο 8ωρο)

Διάρκεια:

  • 14 μήνες

      Οδηγίες Υποβολής:

      Αμοιβή:

      Προσφέρουμε:

      • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
      • Μόνιμη κατοικία (συμπεριλαμβάνεται και η κατανάλωση ενέργειας)
      • Αεροπορικά εισιτήρια από και προς την χώρα (περίπου κάθε 3 μήνες)
      • Καθημερινή μετακίνηση από και προς το εργοτάξιο
      • Συνεχής υποστήριξη

      Πληροφορίες Εταιρίας / Ατόμου

      ΕΞΥΠΠ TZOVARAS HSQE ENGINEERING

      Θεση για Ολλανδία Μηχανικό (ελεύθερο επαγγελματία) για υπηρεσίες HSE Manager/HSE Supervisor

      Επικοινωνηστε μαζί μας:

      Αίτηση – Αποστολή Βιογραφικού

      Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.